Olimposlular & Demitanrılar RPG
Olimposlular & Demitanrılar RP'ye hoş geldin!
Sitemizin içeriği hakkında bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsin.
Üye olarak sen de melezlere ve Olimposlulara katılabilirsin!
Olimposlular & Demitanrılar RP'ye hoş geldin!
Sitemizin içeriği hakkında bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsin.
Üye olarak sen de melezlere ve Olimposlulara katılabilirsin!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Percy Jackson ve Olimposlular'ın en canlı yaşandığı adres..

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Undine - Eşya Alımları

2 posters
YazarMesaj
Moniéqa Undine Dyonné
Tanrı Poseidon'un ve Tanrıça Gaea'nın Çocuğu
Moniéqa Undine Dyonné

Özel Yetenek : Poseidon ve Gaea'nın tanrıçalığı reddetmiş kızları olsam da onların yeteneklerinin bir kısmına sahibim tabii ki. Poseidon'dan gelen su kontrolü ve Gaea'dan gelen toprağı yönetebilme gibi güçlerim var.
Kadın Mesaj Sayısı : 30

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:
Undine - Eşya Alımları Left_bar_bleue93/100Undine - Eşya Alımları Empty_bar_bleue  (93/100)

Undine - Eşya Alımları Empty
MesajKonu: Undine - Eşya Alımları   Undine - Eşya Alımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 8:02 pm

Ad-Soyadı: V. Elénoré Undine Laforet
Rp Puanı: 93
Olimposlu Ebeveyni: Tanrı/Tanrıçaların ve Titanların Yaratıcısı Toprak Ana Gaea ve Denizlerin kudretli Tanrısı Lir (Poseidon).
Kişisel Özellikleri: Toprağın ve suyun saflığının ve kudretinin birleşiminden doğan birisi. Toprak kadar sahiplenici ve kontrolcü. Su kadar içi içine sığmayan ve sakinleştirici. Her şeyin anası Gaea ve Denizlerin hakimi Lir' in saf öfkesi ise onun içinde büyük bir yer kaplıyor. Doğaya karşı duyguğu korumacı ve sahiplenici bir sevgi var içinde. Toprağı sevdiği gibi insanları da çok seviyor ve dertlerinden anlıyor. Çok güçlü bir iradesi var ve kendini savunmayı çok iyi bilir. Tatlı bir şeytandır bazenleri. Nefreti kolay kolay kazanılmaz. Kazananlara acınması gerekir. Herkesle arkadaş olabilir. Onları verdiği değer paha biçilemez. Her zaman içinde bir umut vardır. Biraz adrenalin düşkünüdür ve yüksekten karanlıktan ve benzer,i şeylerden korkmaz. Tek korkusu öfkesinin neler yapabileceğidir. Zeki ve pratik zekalıdır. Kitap okumayı ve yazmayı, tasarım yapmayı çok sever. Denize karşı büyük bir özlem duyar ve fırsat geçtikçe eline, her türlü suya atabilir kendini.
İlgi Alanları: Sanat, edebiyat, film, fotorafçılık, mitoloji, felseve, tasarım, kitaplar vs.

*ps. Biraz bulmak zor gibi bi fikir verebilirim. Sihirli bir madalyonun üzerinde taşlar. Kehribar taşı içerisinde küçük bir inci. Kehribar toprağı, inci ise denizi simgeliyor. Kolye aklımdan geçene dönüşbiliyor olabilir. Mızrak, ok, yay, kalkan vs. Yani yönlendirmek gibi olmasın. (: (: (:
Afrodit
Admin | Aşk ve Güzellik Tanrıçası
Afrodit

Özel Yetenek : Büyülü Kemerimle aklınıza gelebilecek herkesi kendime aşık edebilirim. Görünümümü de değiştirebiliyorum. Daha doğrusu bana bakan bir erkek nasıl bir kadından hoşlanıyorsa beni öyle görür.
Kadın Mesaj Sayısı : 118

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:
Undine - Eşya Alımları Left_bar_bleue100/100Undine - Eşya Alımları Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Undine - Eşya Alımları   Undine - Eşya Alımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 8:13 pm

Büyülü eşya verirken asıl amacımız sizin istediğiniz nesnelere sahip olmanız, aklında bir fikir olduğuna göre değişiklik yapmama gerek yok (: Eşyana vermek istediğin bir isim varsa belirtebilirsin tatlım.

Toprak ve denizi simgeleyen kehribar ve inci taşlarıyla süslü sihirli bir madalyon. Aklından geçen savaş malzemesine dönüşebiliyor. Profiline aktarıyorum ^^
http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
Moniéqa Undine Dyonné
Moniéqa Undine Dyonné

Özel Yetenek : Poseidon ve Gaea'nın tanrıçalığı reddetmiş kızları olsam da onların yeteneklerinin bir kısmına sahibim tabii ki. Poseidon'dan gelen su kontrolü ve Gaea'dan gelen toprağı yönetebilme gibi güçlerim var.

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:
Undine - Eşya Alımları Left_bar_bleue93/100Undine - Eşya Alımları Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Undine - Eşya Alımları   Undine - Eşya Alımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 8:20 pm

Ondine's Curses Olabilir mi adı?
Afrodit
Afrodit

Özel Yetenek : Büyülü Kemerimle aklınıza gelebilecek herkesi kendime aşık edebilirim. Görünümümü de değiştirebiliyorum. Daha doğrusu bana bakan bir erkek nasıl bir kadından hoşlanıyorsa beni öyle görür.

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:
Undine - Eşya Alımları Left_bar_bleue100/100Undine - Eşya Alımları Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Undine - Eşya Alımları   Undine - Eşya Alımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 8:22 pm

Elbette, değiştirdim. (:
Moniéqa Undine Dyonné
Moniéqa Undine Dyonné

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Undine - Eşya Alımları   Undine - Eşya Alımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 8:26 pm

Saol. (:
Afrodit
Afrodit

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Undine - Eşya Alımları   Undine - Eşya Alımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 8:27 pm

Rica ederim, bir değişiklikte bulunmak istersen bana veya Kübra'ya pm atabilirsin. (:
Konu kilit.

Undine - Eşya Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Undine
» Erin Stanley ~ Büyülü eşya
» Serenity Poseathe-Büyülü Eşya
» Melez Alımları