Olimposlular & Demitanrılar RPG
Olimposlular & Demitanrılar RP'ye hoş geldin!
Sitemizin içeriği hakkında bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsin.
Üye olarak sen de melezlere ve Olimposlulara katılabilirsin!
Olimposlular & Demitanrılar RP'ye hoş geldin!
Sitemizin içeriği hakkında bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsin.
Üye olarak sen de melezlere ve Olimposlulara katılabilirsin!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Percy Jackson ve Olimposlular'ın en canlı yaşandığı adres..

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Liste Üzerinde Değişiklik

+2
Artemis
Afrodit
6 posters
YazarMesaj
Afrodit
Admin | Aşk ve Güzellik Tanrıçası
Afrodit

Özel Yetenek : Büyülü Kemerimle aklınıza gelebilecek herkesi kendime aşık edebilirim. Görünümümü de değiştirebiliyorum. Daha doğrusu bana bakan bir erkek nasıl bir kadından hoşlanıyorsa beni öyle görür.
Kadın Mesaj Sayısı : 118

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:
Liste Üzerinde Değişiklik Left_bar_bleue100/100Liste Üzerinde Değişiklik Empty_bar_bleue  (100/100)

Liste Üzerinde Değişiklik Empty
MesajKonu: Liste Üzerinde Değişiklik   Liste Üzerinde Değişiklik Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 4:47 am

Ünlü değiştirmek istiyorsanız adınızı, eski ünlünüzü ve yeni ünlünüzü yazınız.
Ünlü çeşitliliğinden yararlanmak için sık sık ünlü değiştirdiğiniz fark edilirse uyarı almanız mümkündür.
http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
Artemis
Ay ve Avcılık Tanrıçası
Ay ve Avcılık Tanrıçası
Artemis

Özel Yetenek : Dünyayı aydınlatabiliyorum, av konusunda benden daha yetenekli bir varlık yok.
Kadın Mesaj Sayısı : 25

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:
Liste Üzerinde Değişiklik Left_bar_bleue85/100Liste Üzerinde Değişiklik Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Liste Üzerinde Değişiklik   Liste Üzerinde Değişiklik Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 12:48 am

Artemis / Kristen Stewart / Anne Hathaway .
Athena
Admin | Bilgelik ve Savaş Tanrıçası
Athena

Özel Yetenek : Bilgelik ve savaş tanrıçası olarak bütün savaş aletleri ve türlerinde uzmanım. Bir diğer yeteneğim ise baykuşa dönüşebilmem.
Kadın Mesaj Sayısı : 103

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:
Liste Üzerinde Değişiklik Left_bar_bleue100/100Liste Üzerinde Değişiklik Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Liste Üzerinde Değişiklik   Liste Üzerinde Değişiklik Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 1:03 am

Liste güncellendi canım. ^^
http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com
Artemis
Ay ve Avcılık Tanrıçası
Ay ve Avcılık Tanrıçası
Artemis

Özel Yetenek : Dünyayı aydınlatabiliyorum, av konusunda benden daha yetenekli bir varlık yok.
Kadın Mesaj Sayısı : 25

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:
Liste Üzerinde Değişiklik Left_bar_bleue85/100Liste Üzerinde Değişiklik Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Liste Üzerinde Değişiklik   Liste Üzerinde Değişiklik Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 3:39 am

Teşekkürler =)
Moniéqa Undine Dyonné
Tanrı Poseidon'un ve Tanrıça Gaea'nın Çocuğu
Tanrı Poseidon'un ve Tanrıça Gaea'nın Çocuğu
Moniéqa Undine Dyonné

Özel Yetenek : Poseidon ve Gaea'nın tanrıçalığı reddetmiş kızları olsam da onların yeteneklerinin bir kısmına sahibim tabii ki. Poseidon'dan gelen su kontrolü ve Gaea'dan gelen toprağı yönetebilme gibi güçlerim var.
Kadın Mesaj Sayısı : 30

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:
Liste Üzerinde Değişiklik Left_bar_bleue93/100Liste Üzerinde Değişiklik Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Liste Üzerinde Değişiklik   Liste Üzerinde Değişiklik Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 7:47 am

İsim değişikliğine başvurduğum için yeni ismimi yazıcam. (:

Moniéqa Frannie Dyonné - Taylor Swift - Monika Stojak (: (: (:
Steffie Frannie Carton
Tanrı Apollon'un Çocuğu
Tanrı Apollon'un Çocuğu
Steffie Frannie Carton

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:
Liste Üzerinde Değişiklik Left_bar_bleue94/100Liste Üzerinde Değişiklik Empty_bar_bleue  (94/100)

MesajKonu: Geri: Liste Üzerinde Değişiklik   Liste Üzerinde Değişiklik Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 8:07 am

Başvurumu yaptım. Rütbemi bekliyorum.

Steffie Frannie Carton - Frida Gusstavson.
Athena
Athena

Özel Yetenek : Bilgelik ve savaş tanrıçası olarak bütün savaş aletleri ve türlerinde uzmanım. Bir diğer yeteneğim ise baykuşa dönüşebilmem.
Kadın Mesaj Sayısı : 103

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Liste Üzerinde Değişiklik   Liste Üzerinde Değişiklik Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 10:56 pm

Liste güncellendi. ^^

Selincim Rp Puanlatımı'na başvurmuşsun, Rp'ni puanladım. Şimdi istediğin rütbe için başvurabilirsin. Bir melez, tanrıça, ağaç veya su nimfesi vb. olabilirsin. Ve bir de ünlünü yazdırmak için buraya değil de Ünlü Listesine Yazılmak başlığına başvurmalısın canım. Yine de onaylıyorum. (:
http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com
Steffie Frannie Carton
Tanrı Apollon'un Çocuğu
Tanrı Apollon'un Çocuğu
Steffie Frannie Carton

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:
Liste Üzerinde Değişiklik Left_bar_bleue94/100Liste Üzerinde Değişiklik Empty_bar_bleue  (94/100)

MesajKonu: Geri: Liste Üzerinde Değişiklik   Liste Üzerinde Değişiklik Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 11:11 pm

Ah, tamam o zaman. Sağolun yine de. ^^
Afrodit
Afrodit

Özel Yetenek : Büyülü Kemerimle aklınıza gelebilecek herkesi kendime aşık edebilirim. Görünümümü de değiştirebiliyorum. Daha doğrusu bana bakan bir erkek nasıl bir kadından hoşlanıyorsa beni öyle görür.

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Liste Üzerinde Değişiklik   Liste Üzerinde Değişiklik Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 11:24 pm

Selincim mesajlarda kısaltma yapma lütfen, düzeltiyorum. ^^
Steffie Frannie Carton
Tanrı Apollon'un Çocuğu
Tanrı Apollon'un Çocuğu
Steffie Frannie Carton

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Liste Üzerinde Değişiklik   Liste Üzerinde Değişiklik Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 11:30 pm

Tamam. Rp dışında yapılabileceğini zannettiğim için. El alışkanlığı birde. Düzelltiğiniz için çok teşekkürler. Bu işte yeniyim de... Smile
Afrodit
Afrodit

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Liste Üzerinde Değişiklik   Liste Üzerinde Değişiklik Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 11:34 pm

Önemli değil canım tekrar hoş geldin.

Işıkcım, Monika = Monislawa yani özel model.
Iconuyla beraber ekliyorum ama bundan sonra özel model seçerken bu hususa dikkat edin lütfen. ^^
Elizabeth Violet Rotenber
Tanrıça Afrodit'in Çocuğu
Tanrıça Afrodit'in Çocuğu
Elizabeth Violet Rotenber

Kadın Mesaj Sayısı : 5

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Liste Üzerinde Değişiklik   Liste Üzerinde Değişiklik Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 9:17 pm

Elizabeth Violet Rotenber - Taylor Swift - Jessica Stam

Liste Üzerinde Değişiklik
1 sayfadaki 1 sayfası