Olimposlular & Demitanrılar RPG
Olimposlular & Demitanrılar RP'ye hoş geldin!
Sitemizin içeriği hakkında bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsin.
Üye olarak sen de melezlere ve Olimposlulara katılabilirsin!
Olimposlular & Demitanrılar RP'ye hoş geldin!
Sitemizin içeriği hakkında bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsin.
Üye olarak sen de melezlere ve Olimposlulara katılabilirsin!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Percy Jackson ve Olimposlular'ın en canlı yaşandığı adres..

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Erin Stanley ~

4 posters
YazarMesaj
Erin Stanley
Tanrı Hermes'in Çocuğu
Tanrı Hermes'in Çocuğu
Erin Stanley

Özel Yetenek : Sol elimi de çok rahat kullanabildiğim için inanılmaz bir el çabukluğuna sahibim. Ayrıca normal bir insandan çok daha hızlı koşabiliyorum.
Kadın Mesaj Sayısı : 34

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:
Erin Stanley ~ Left_bar_bleue89/100Erin Stanley ~ Empty_bar_bleue  (89/100)

Erin Stanley ~ Empty
MesajKonu: Erin Stanley ~   Erin Stanley ~ Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 8:38 pm

Erin Stanley~

Erin Stanley ~ 2q3dxzm

Tam Ad Soyad: Erin Aleda Stanley

Doğum Tarihi: 19.01.1994

Doğum Yeri: İrlanda - Cork

Kan Durumu: 0 RH +

Rütbe: Melez

Tanrı Ebeveyn: Hermes

Taraf (tanrı, titan): Tanrılar

Erin Stanley ~ 29qb67t

Özel Yetenek:
Sol elimi de çok rahat kullanabildiğim için inanılmaz bir el çabukluğuna sahibim. Ayrıca normal bir insandan çok daha hızlı koşabiliyorum.

Sihirli Eşya:
Yolcuların tanrısı Hermes'in kızı olarak büyülü bir çantam var. Bu çanta istediğim kadar küçülerek cebime sığabilir. Kullanacağım zaman içine istediğimi koyabiliyorum. Ne koyarsam koyayım dolmuyor ve hacmi de değişmiyor. Fakat ağırlığı çok fazla eşya koyduğumda artmaya başlıyor. Gayet kullanışlı.

Erin Stanley ~ 2qjgdgo

Kişisel Özellikler:
Küçüklüğümden beri her istediğimi elde etme gibi bir huyum var. Bunu hata olarak sayıyorum. Kurnazım sanırım ve bir o kadarda hırslıdyım... Dostlarım söz konusu olduğunda canımı umursamam. Tuttuğunu koparır ve her zaman sözlerinin arkasında olan bir yapım var. Kampta özellikle hoşlanmadığım kişilere yaptığım eşek şakalarıyla ünlüyüm. Çatlak, eğlenceli, garip ve espritüel kişiliğine rağmen çok zeki ve ciddi bir öğrenciyim. Her şeyi çarçabuk kavrayabilirim. Bunu belli etmiyorum o kadar. Babama ve diğer tüm Olimpos Tanrı ve Tanrıçalarına karşı asla sinirlenmedim. Fakat yinede babama bir kırgınlığım var tabii.

Fiziksel Özellikler:
Sarı, uzun saçlarım belime kadar uzanırlar. Kocaman mavi gözlerim vardır. Gülümsememin oldukça sıcak olduğunu söylüyorlar. Normal sayılacak boy ve kiloya sahibim.

Erin Stanley ~ 10fxuee

Hoşlandıklarım:
Yemek yapmaya ve yemeğe bayılırım. Tabii sadece annesim yanına uğradığım zaman. El yapımı bileklikler yapmaktan da hoşlanım. Boş zamanlarımda kendi kendine yeni şakalar üretirim. Arkadaşlarımla zaman geçirmeyide çok seviyorum. Süsü fazla abartılmayacak şekilde severim.

Hoşlanmadıklarım:
Ispanak ve ıspanaklı şeylerden kesinlikle nefret ederim. Kandırılmakda hiç hoşuma gitmez çünkü genelde kandıran ben olurum. Canavarlarda ıspanağın bir altında yer alıyorlar benim için. Dionisos'ta her zaman uyuz biri olarak kaldı. Oysa benim adım Celine Kailey değil...

Erin Stanley ~ 2luyulk

Ailem:
Annem Laura Stanley adında sarı, kısa saçları olan, orta boylu tatlı bir kadın. Babamsa yolcuların ve Hırsızların Tanrısı Hermes... Babamın çoğu kez sesini duydum ama onu hiç görmedim. Onunla sadece 1 saat geçirmek için herşeyimi verebilirdim. Oysa ben onun yerine İrlanda'ya döndüğümde tamamıyla mutsuz annemi görüyorum. Annem, bir firmanın yanında müdür yardımcısı olarak çalışıyor. Böylece kendine gayet iyi bakabiliyor ama babamı özlediğini farkedebiliyorum. Babamdan sadece özel günlerde bahsederdi bana. Yinede yeterli değildi benim için. Ebeveynimin kim olduğunu öğrenince kitaplardan araştırdım ve sadece kitaplardan gördüm onu...

Erin Stanley ~ Ja8074

Özel Hayatım:
10 yaşımdan beri kamptayım. Kampta bir itibarım var sanırım. Smile Kampa geldiğimden beri geceleri dışarı çıkma yasağını çiğnedim. Yakalanmamak gurur verici. Yakalansam n'olur onuda bilmiyorum ya neyse. Kamptaki herkesi tanıyorum. Boş zamanlarım çizgi roman okuyarak, kampa dışardan birşeyler sokarak geçiyor. Onun dışında savaş eğitimime aralıksız devam ediyorum. Kampın dışına çıktığım akşamlar otobanın karşısındaki benzinliğin marketine gidiyorum. Orada akşamları çalışan benim yaşlarımda bir oğlan var, Scott. Tam bilmiyorum ama sanırım benden hoşlanıyor. Hermes kulübesindeki kardeşlerim sürekli oraya gitme derken onları dinlemeliydim sanırım. Özel olarak hoşlandığım kimse yok. Scott'tan başka benden hoşlanan başka kimse de yoktur eminim... Ve işte benim özel hayatım, hepsi bu.

En son Erin Stanley tarafından Çarş. Ağus. 25, 2010 3:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Erin Stanley
Tanrı Hermes'in Çocuğu
Tanrı Hermes'in Çocuğu
Erin Stanley

Özel Yetenek : Sol elimi de çok rahat kullanabildiğim için inanılmaz bir el çabukluğuna sahibim. Ayrıca normal bir insandan çok daha hızlı koşabiliyorum.

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:

Erin Stanley ~ Empty
MesajKonu: Geri: Erin Stanley ~   Erin Stanley ~ Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 8:43 pm

İlişkiler~

Iconlar:

Erin Stanley ~ Evanna-Lynch-evanna-lynch-13812864-100-100 + Erin Stanley ~ Evanna-Lynch-Luna-Lovegood-evanna-lynch-12024838-100-100 + Erin Stanley ~ Evanna-3-evanna-lynch-8143914-100-100 + Erin Stanley ~ Evanna-evanna-lynch-7906043-100-100 + Erin Stanley ~ Evanna-Lynch-evanna-lynch-7506564-100-100 + Erin Stanley ~ Evanna-Lynch-evanna-lynch-7518371-100-100 + Erin Stanley ~ Evanna-Lynch-evanna-lynch-7506624-100-100 + Erin Stanley ~ Luna-lovegood-aka-Evanna-Lynch-evanna-lynch-7451150-100-100 + Erin Stanley ~ Evanna-evanna-lynch-3839169-100-100 + Erin Stanley ~ Evanna-evanna-lynch-3839167-100-100 + Erin Stanley ~ Evanna-evanna-lynch-3839123-100-100 + Erin Stanley ~ Evanna-evanna-lynch-466300_100_100 + Erin Stanley ~ Luna-evanna-lynch-6953730-100-100

~~Arkadaşlar

#[Ayrılamam]
#[Yakın]
#[Değer Verdiklerim]
#[Kanımın Isınmış Oldukları]
#[Sıradan]

~~Düşmanlar

#[Zararsızlar]
#[Hoşlanmadığım]
#[Ölümcül Derecede Nefret Ettiğim]
#[Baş Belası]

~~Aşk

#[Hoşlandığım]
#[Hoşlanan]
#[Eski]
#[Şimdiki]

~~Yetişkinler

#[Sevdiğim]
#[Nötr]
#[Sevmediğim]

İlişkiler~

Annabeth Chase ~ Athena'nın kızı
#[Yakın] // #[Değer Verdiklerim]

Erin Stanley ~ I110Erin Stanley ~ I310Erin Stanley ~ I210
* Annabeth! Kampa ilk geldiğim günden beri bana çok sıcak davrananlardandı. Athena'nın kızı olduğu herhalınden anlaşılıyor. Akıllı ve yetenekli. Benimleyken iyi zaman geçirebildiğini hissedebiliyorum, bu yüzden ona değer veriyorum.

Silena Beauregard ~ Afrodit'in kızı
#[Yakın] // #[Değer Verdiklerim]

Erin Stanley ~ I111Erin Stanley ~ I211Erin Stanley ~ I311
*Genelde Afrodit'in kızlarını sevmem ama Silena bana göre Afrodit kızlarının hem en güzeli, hem de en alçak gönüllüsü. Huyları, davranışları bana çok samimi geliyor. Onunla fazla takılmasakta eğlenebiliyoruz. Belki daha fazla vakit geçirirsek gerçekten çok yakın arkadaşlar olabiliriz.

Eklenmek isteyenler için;

Ad, Soyad:
Olmak istenilen yer:
Icon -3 tane-:
Benim hakkımda ki düşünceleriniz:

En son Erin Stanley tarafından Çarş. Ağus. 11, 2010 4:44 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Annabeth Chase
Admin | Tanrıça Athena'nın Çocuğu | Athena Kulübe Lideri
Admin | Tanrıça Athena'nın Çocuğu | Athena Kulübe Lideri
Annabeth Chase

Özel Yetenek : Athena'nın kızı olarak bilgeliğine sahibim.
Kadın Mesaj Sayısı : 111

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:
Erin Stanley ~ Left_bar_bleue100/100Erin Stanley ~ Empty_bar_bleue  (100/100)

Erin Stanley ~ Empty
MesajKonu: Geri: Erin Stanley ~   Erin Stanley ~ Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 4:43 am

Annabeth Chase
Yakın olabilir. ^^
Kamptaki en şakacı kişilerden kesinlikle. Fakat aynı zamanda çok zeki biri olduğunu gözlerinden okuyabiliyorum. Oldukça dostcanlısı bir melez olduğunu düşünüyorum. Dionisos konusunda da aynı fikirlere sahibiz. Benim adım da Annie Bell değil!

Erin Stanley ~ I110Erin Stanley ~ I210Erin Stanley ~ I310
http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
Erin Stanley
Tanrı Hermes'in Çocuğu
Tanrı Hermes'in Çocuğu
Erin Stanley

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:

Erin Stanley ~ Empty
MesajKonu: Geri: Erin Stanley ~   Erin Stanley ~ Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 5:01 am

Ekledim^^ =)
Silena Beauregard
Admin | Tanrıça Afrodit'in Çocuğu | Afrodit Kulübe Lideri
Admin | Tanrıça Afrodit'in Çocuğu | Afrodit Kulübe Lideri
Silena Beauregard

Özel Yetenek : Yürürken karşı cinsi etkiliyorum. Ve annemin aşk büyüsünden düşük bir doza sahibim.
Kadın Mesaj Sayısı : 122

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:

Erin Stanley ~ Empty
MesajKonu: Geri: Erin Stanley ~   Erin Stanley ~ Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 5:07 am

Silena Beauregard.
Değer verdiklerim veya yakın uygun. (:
Afrodit kızları genelde kendi kardeşleri dışında başka insanlarla pek takılmazlar fakat ben kamptaki çoğu kişiyle iyi anlaşırım. Erin de kendimi yakın hissettiğim melezlerdendir. Eğlenceli ve canayakın tavırları çok dikkatimi çeker. Daha fazla vakit geçirdiğimizde daha da iyi anlaşabileceğimizi düşünüyorum. Kısacası Erin Hermes'in biricik kızı olarak çok sevdiğim bir kampçı. ^^

Erin Stanley ~ I111Erin Stanley ~ I211Erin Stanley ~ I311
Erin Stanley
Tanrı Hermes'in Çocuğu
Tanrı Hermes'in Çocuğu
Erin Stanley

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:

Erin Stanley ~ Empty
MesajKonu: Geri: Erin Stanley ~   Erin Stanley ~ Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 5:28 am

Ekledim canım senide. =)
Afrodit
Admin | Aşk ve Güzellik Tanrıçası
Admin | Aşk ve Güzellik Tanrıçası
Afrodit

Özel Yetenek : Büyülü Kemerimle aklınıza gelebilecek herkesi kendime aşık edebilirim. Görünümümü de değiştirebiliyorum. Daha doğrusu bana bakan bir erkek nasıl bir kadından hoşlanıyorsa beni öyle görür.
Kadın Mesaj Sayısı : 118

Kişi sayfası
Rp Seviyesi:

Erin Stanley ~ Empty
MesajKonu: Geri: Erin Stanley ~   Erin Stanley ~ Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 5:31 am

Teşekkürler tatlım (:

Erin Stanley ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Erin Stanley ~ Büyülü eşya
» Erin ~